حفاظ دیوار ویلا

با توجه به رشد روز افزون در ساخت باغ های ویلایی  کشیدن دیوار ویلا ها نیاز به استفاده از یک محافظ مستحکم بر روی دیوار ویلا ها بیشتر از قبل احساس میشود. نرذه کشی دیوار ویلا ها با توجه به این که سارقان به سرعت از دیوار ویلا ها وارد میشوند امری بسیار مهم برای امنیت ساختمان های ویلایی است.

انواع حفاظ دیوار ویلا :

شکل های مختلفی از نرده حفاظ دیوار ویلا وجود دارد که با توجه به شکل آنها حفاظ شاخ گوزنی که از میله های تیز و برنده میلگرد ساخته میشود یکی از گزینه های با رتبه بالا محسوب میشود. ما در این مقال سعی داریم تا با انواه نرده حفاظ فلزی شما را بیشتر آشنا کنیم. حفاظ آبشاری، حفاظ بوته ای، حفاظ نیزه ای سه نوع از برترین نرده حفاظ های روی دیوار هستند.

حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی، پر طرف دار ترین نرده حفاظ روی دیوار است که قابلیت استفاده بالایی دارد. از این نوع نرده حفاظ در نما های ویلایی بیشتر استفاده میشود. متراکم بودن، تیز بودن و تعداد بالای میله ها بازدارندگی بسیار بالایی به ساختمان هایی که در استفاده از آن هستند محسوب میشود. رنگ بندی این نوع از نرده حفاظ با توجه به سلیقه صاحبان ساختمان ها مشخص میشود و به این دلیل از برترین نرده های حفاظ روی دیوار هستند.

حفاظ نیزه ای:

نرده حفاظ نیزه ای به گونه ای از نرده حفاظ های روی دیوار اطلا میشود که ارتفاع بالایی داشته و دارای میله های صاف و اریب در طرفین هستند.