از شاخ محافظت کن

گاردریل شاخ گوزنی اولین مدل محافظ دیواری است که به دلیل میله های تیز و برنده متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری است. با توجه به محبوبیت محافظان گوزن شاخ دار ، بسیاری از مردم از این نوع نرده محافظ استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب محافظ های شاخ بر روی یکی را بدانید.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ در خرید با آن روبرو هستند ، قیمت متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. ساخت شاخ محافظ یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار باید از اصطلاحات کلیدی مانند استفاده کند تراکماین جوشco2آتش رنگ آمیزی الکترواستاتیک آشنا شد. این عوامل به همراه وزن بر متر طول بوق ساعت می تواند به شما در انتخاب ریل که ریل راه آهن به ریل با ارزش واقعی است کمک کند.

حفاظت از شاخ گوزن و جزئیات اولیه

تراکم محافظ شاخ: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را گاردریل شاخ گوزن می نامند. اگر نرده محافظ شاخ گوزنی را از سازنده خریداری می کنید ، محدودیتی در مقدار شاخ در یک عدد وجود ندارد. تراکم 8 تا 13 اغلب برای یک شاخ محافظ در یک مورد استفاده می شود. ضخامت و تعداد میله ها در ایمنی حفاظت از شاخ بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 برای اینکه محافظ های شاخ را یکی کنید: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر هم سطح استفاده می شود. با توجه به داشتن تقریبا 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت در یک شاخ ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. به دلیل افزایش بیش از حد قیمت دستگاه های جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود برای ساخت محافظ شاخ گوزن استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که این زائده ها را به نام تورم باقی می گذارد ، که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، نوعی رنگ پودری نیز وجود دارد که در آن پودر با استفاده از تفنگ اسپری بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و در داخل کوره با دمای 220 درجه با فلز پوشانده می شود. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و پاشش رنگ الکترواستاتیک مشهور است. با توجه به این واقعیت که رنگ های مایع نمی توانند نور خورشید و رطوبت را همزمان تحمل کنند ، استفاده از رنگ فر برای محافظت از شاخ ها بهترین گزینه است.

در بالا ما اصطلاحات متداول برای نزدیکترین محافظت از شاخ گوزن را توضیح می دهیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که محافظ شاخ نسل جدیدی از نرده های دیواری است و از امنیت بالایی نسبت به سایر نرده های محافظ برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالات مرتبط با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید محافظ شاخ گوزن داریم. نکات مهمی که باید هنگام خرید یک شاخ محافظ رعایت کنید: سنگین ، متفاوت از نظر رنگ و محافظ محافظ از یک شاخبه شاید در این قسمت این س forال برای شما ایجاد شود که ضخامت محافظ شاخ بر قیمت محافظ شاخ تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که ضخامت شاخ محافظ یک فقط نامی برای انتخاب نوع شاخ محافظ نیست. با توجه به اینکه محافظ شاخ یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از محافظ شاخ را می سازد ، حتی با فرض اینکه هر دو سازنده بر خلاف میلگرد از یکسان استفاده می کنند ، تعداد قطعات باعث وزن محافظ گوزن می شود شاخ باید کم و بیش باشد ، که طبیعتاً تأثیر قابل توجهی بر قیمت حفاظت از یک شاخ دارد.

از شاخ محافظت کن

از شاخ محافظت کن

عواملی که بر قیمت محافظت از شاخ تأثیر می گذارد:

وزن نگهبان روی شاخ

مهمترین فاکتوری که خریدار هنگام پرس و جو در مورد شاخ نگهبان در ساحل باید به آن توجه کند ، وزن هر متر بوق محافظ روی یک است. یک شاخ محافظ از میلگرد ساخته شده است. نحوه خرید میلگرد در کیلوگرم و نحوه فروش محافظ شاخ در متر بر متر ، این واقعیت که محصول در متر مطمئن وزن مواد اولیه به فروش می رسد ، بیشترین تأثیر را در قیمت شاخ های محافظ یک دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرسیدن قیمت ، خریدار را گیج می کند ، عدم پرسیدن وزن هر متر محافظ شاخ است. بنابراین ، در زمان درخواست قیمت ، به طول ، وزن و وزن به طور همزمان اشاره می شود.

مثلا: یک شاخ محافظ در طول 100 سانتی متر و ضخامت 10 ردیف چقدر است؟ پس از دریافت قیمت محافظ شاخ ، ما قطعاً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای استعلام قیمت است. پس از انتخاب منطقه برای خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر حفاظت را روی یک شاخ یا روی فاکتور نهایی درخواست کنید. این از سازگاری و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزنی

پس از وزن هر متر محافظ روی یک شاخ ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت از یک شاخ ، رنگ متفاوت محافظت از یک شاخ است. همانطور که گفته شد ، رنگهای مایع متداول در بازار نمی توانند باران و آفتاب را تحمل کنند. با توجه به مشکلات نقاشی و همچنین محافظت از شاخ روی دیوار ، بهتر است از رنگ های الکترواستاتیک استفاده کنید که می توانند رطوبت و گرما را تحمل کنند. استفاده از فر رنگ نیز نیاز به مهارت دارد. گروه تولیدی ثامن ، از طریق پیش رنگ آمیزی ، ابتدا چربی میلگرد را برداشته و سپس آن را خرد می کند. به این ترتیب ، ثبات بیشتر طول می کشد. کشیدن حصار شاخ بر روی یکی از دیوارها بسیار مشکل است.

نوع جوشکاری محافظ شاخ گوزنی

حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت در یک شاخ وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین جدا از کیفیت بالای جوشکاری CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترود ، شورشیان باید از صنعت ساخته شده و پر شوند. کیفیت جوشکاری CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، با توجه به اینکه محافظ شاخ به صورت رنگ آمیزی به فروش می رسد ، وجود گل جوش باعث رنگ آمیزی محافظ شاخ می شود. استفاده از جوشکاری الکترود برای ایجاد محافظت بر روی شاخ اشتباه نیست.