تراس ها و بالکن ها قسمت هایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقان به حفاظت نیاز دارند. بالکنها و تراسهای ساختمانها در جلوی ساختمان واقع شده اند ، بنابراین انواع مختلف نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب شده است. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده های تراس و بالکن در طرح های متنوع است. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره همراه 09123403540 آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان بصورت تمام وقت است. در این مقاله سعی می کنیم شما را با انواع نرده تراس و بالکن آشنا کنیم. برای این منظور می توانید تصاویر مختلفی از انواع نرده بالکن و نرده تراس را در این قسمت مشاهده کنید.

اساس ایوان بالکن و تراس از نظر ارتفاع و چیست؟

طول ایوان بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. دیروز نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با توجه به اینکه بالکن و تراس پرتگاه محسوب می شد ، این طول قطعاً کمتر و طول آن بهتر است -بین 100 تا 130 سانتی متر. البته واحدهای پایینی باید تمام فاصله کف تا سقف بالکن را طی کنند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در مرحله بعد ، ما با این حصار منحصر به فرد ، که یک حصار تاشو (حفاظت از بالکن و تراس نورد) است ، برخورد می کنیم. نکته دیگری که بسیار مهم است فاصله بین قسمتهای حصار تراس است. اگر جعبه محافظ تراس را در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای در این جعبه وجود ندارد که بیش از 12 سانتی متر باشد. از آنجا که کودکان به تراس و گاهی اوقات تنها در بالکن دسترسی دارند ، فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد که بخیه از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از تراس و ایوان بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. به خاطر داشته باشید که در ایوان بالکن و تراس ، فاصله بین قطعات نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند.

انواع بالکن و تراس با توجه به مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده های راه پله در انواع مختلف ساخته می شوند که توسط تولید کنندگان بالکن بالکن و تراس سعی شده است سبک های مختلف نرده را در بازار در زمینه فعالیت خود ارائه دهند. نرده بالکن و نرده تراس در مورد قطعه:

  • نرده ها و بالکن های تراس مدرن
  • نرده ها و بالکن های تراس کلاسیک
  • تراس گران قیمت و بالکن

نرده های فلزی ساده در تراس ها و بالکن ها

بسیاری از شما انواع مختلفی از این حصار متفاوت بالکن را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که در رنگ های مختلف با استفاده از پروفیل یا قلع حصار به قیمت بالکن یا تراس ساختمان نصب شده است. با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوشکاری آن در ایران بیش از یک دهه است که استفاده می شود ، بنابراین اکثر ساختمانها متفاوت از نرده بالکن از آن استفاده می کنند.

تراس ها و بالکن های آهنی

یکی از اجزای مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته بدون شک از فولاد ساخته شده است. نرده تراس و بالکن فولاد ضد زنگ بدون شک یکی از زیباترین فلزات ساختاری است که می تواند برای حصار محافظ در ساختمان شما استفاده شود. نرده های فولادی ضد زنگ متفاوت است و در عین حال ، اگر از شرکت یا کارخانه ای که نرده های فولادی ضد زنگ می سازد خرید کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای لازم را برآورده می کنند. بالکن و نرده تراس از فرفورژه اغلب دارای اشکال پیچیده ای با زیبایی و تجمل خاصی هستند. بالکن چدنی استفاده شده را می توان در سبک کلاسیک و مجلل استفاده کرد.

نرده بالکن CNC

بی نظیر نرده تراس و بالکن جدید ، که از همه نظر بهترین است ، CNC و نرده های لیزری هستند. نرده ها و بالکن های تراس CNC دارای ظرفیت های بسیار بالایی هستند. امکان قرار دادن لوگوها یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یک مزیت بسیار مهم این متفاوت از بالکن و تراس است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت از بالکن CNC ، اندازه گیری بین قطعات به طور قطع آسان تر است. یکی دیگر از مزایای عمده نرده ورقه ای و تراس برای ساختمانهایی که دارای بالکن در جلوی ساختمان هستند این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

بالکن مدرن به بالکن تراس

نرده های محافظ مدرن در تراس و بالکن، یکی از عالی ترین نرده ها در تراس و بالکن. در مجموعه ثامن درب ، با استفاده از ایده ها و طرح های موجود ، طرح های بسیار زیبایی را به سبک مدرن خلق کرده ایم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن متکی به مواد اولیه است. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای محدودی دارند ، اکثر مردم فکر می کنند این بالکن ها نمی توانند تزئینی باشند. ما انواع مختلفی از نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید می کنیم که کمک زیادی در تزئین و زیباسازی نما و همچنین دسترسی به فضای ایده می کند. به سبک نرده بالکن مدرن ، نرده بالکن و محافظ تراس کابلی نوعی نرده بالکن مدرن است. اساساً سازه های کابلی با ظاهری مدرن و جذاب می توانند گزینه ای مطمئن و م effectiveثر باشند.

نرده بالکن و تراس محافظ کلاسیک

دوش های کلاسیک بالکن ، حس بالکن های قدیمی و نوستالژی های قدیمی را القا می کند. انواع مختلف نرده بالکن و نرده های کلاسیک در طرح های مختلف ساخته می شوند و در ادامه تصاویری از کلاسیک ترین نرده را در اختیار شما قرار می دهیم. از جدیدترین سبک های کلاسیک برای جلوگیری از به هم ریختگی نمای ساختمان خود استفاده کنید. انواع مختلف نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک از فلز در طرح چوبی ساخته شده است که از نظر ایمنی و زیبایی بسیار ایمن تر از نرده های چوبی است. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده تراس اغلب به جای استفاده از طرح های سنتی یا طرح های چوبی ساخته می شوند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. اگر به طرحی خلاقانه و زیبا نیاز دارید ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن صحبت کرده و با توجه به سطح ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.