در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از ساختارها وجود دارد. تخت ، فرانسوی (قاب فلزی) ، لبه ها و فریم های مکزیکی همه با قاب های فلزی متفاوت هستند. فریم فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر خریداران تهیه و به کارگاه ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 به طور تخصصی در زمینه ساخت قاب و درهای درب ضد سرقت فعالیت می کند. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درها با خم شدن یک چالش است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل جهان و ساوه است. طرحهای زیادی از درهای انبار وجود دارد که معمولاً برای ساختمانهای معمولی که انبار در یک طبقه قرار دارد قابل اجرا است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها ، قسمت اول ساختمان که سارقان سعی می کنند با استفاده از ترفندهای مختلف وارد آن شوند ، به همین دلیل می توانید از قاب ها استفاده کرده و درهای فلزی انبار را محکم کنید.

با توجه به اینکه قیمت قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. به طور معمول ، قاب های فلزی از ورق های 2 یا حداکثر 2.5 مایل ساخته می شوند. تفاوت در مشخصات قاب فلزی یک نکته بسیار مهم در کیفیت محصول نهایی است. یکی دیگر از نقاط قیمتی مهم و تأثیرگذار قاب های فلزی ، جوشکاری کلاسیک قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل را با کیفیت بسیار بالا نصب می کند. ساخت قاب در کارخانجات ساخت درب پارکینگ و درب فلزی به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می شود. اسکلت فلزی درب ورودی آپارتمانها و ساختمانهای انبار نیاز به یک قاب دارد. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی با یک قاب ساده که فقط وزن دارد متفاوت است. فریم های فریم بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهری بسیار زیباتر از فریم های ساده دارند.

گروه تولیدی ثامن سعی در ساخت کلیه سازه های فلزی در ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، کمپینگ ، دیوارپوش های فلزی ، نردبان راه پله ، نرده های بالکن و تراس و صد در ورودی و ورودی به اتاق دارد. و پیشنهادات. هنگامی که مشتری خریداری می کنید ، تبدیل به یک Dapmi در این مجموعه می شوید. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی قوی در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته شده اند که برای محکم کردن کافی نیست. امروزه به دلیل در دسترس بودن ماشین های خم و برش ، استفاده از قاب های فلزی بر اساس طرح های جدید و به روز انجام می شود. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده به صورت لولایی ساخته شده اند و از امنیت بالایی برخوردار هستند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، تخریب این نوع قاب ها در فضای داخلی ساختمان ها امکان پذیر نیست.

فروش قاب فلزی آماده

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف است. اندازه و طول چارچوب درب فلزی به صورت استاندارد دارای طول 220 سانتی متر با عرض های مختلف مناسب منطقه مورد استفاده است. عرض استاندارد درب برای اتاق خواب ها معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ظاهر قاب های درب ثامن به این صورت است که یک ورق در داخل قاب برش خورده است و سوراخ هایی در آنها قفل شده است که در صورت بروز مشکل در لولا به مرور زمان قابل تعویض هستند. در این مدل ، هنگام نصب لولا ، هیچ شکافی در قاب قابل مشاهده نیست.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف سازه ها طراحی و ساخته شدند. استحکام و کیفیت فریم ها تقریباً یکسان است و بیشترین شکل و نوع خم را دارد. در ادامه انواع فریم های فلزی را خواهید یافت.

  • فرانسه چهارمقاب فرانسوی و قیمت ساخت قاب فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی مخصوص درهای ورودی و درهای اتاق خواب. ضخامت قاب داخلی بدون قاب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب تمام شده 75 و 85 سانتی متر و ضخامت قاب فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، یعنی 60 تا 70 سانتی متر پس از نصب قاب. به طور کلی ، این یک معیار بسیار مهم برای ساخت چارچوب طرح ساخت و ساز است. گروه تولیدی ثامن درب مایل به همکاری با سازندگان ساختمانها جهت ساخت چهارچوبها و درهای انباری مختلف می باشد. برای اطلاع از قیمت قاب فرانسوی می توانید با شماره 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفره در مکزیکقاب مکزیکی (قاشق به قاشق)

فریم های خمیده بیرونی که به قاب قاشق نیز معروف هستند ، با توجه به درخواست و سفارش خریداران می توانند در اندازه های مختلف باشند. کارخانه هایی که پروفیل می سازند دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. اندازه های مختلف را می توان در قسمت خم شدن درب ثامن ساخت. چوب مکزیکی در ساختمانها علاوه بر قاب چوبی درها به عنوان قاب پنجره upvc استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را به 60.6 متر برش می دهند.

  • ساختار سادهساختار ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. فریم های فلزی ساده آن از طرح های قدیمی پیروی می کند و یکی از معروف ترین قاب های فلزی در جهان است. ایجاد و ساخت این نوع ساختار بسیار ساده تر است. سطوح فلزی مسطح معمولاً برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت بین ساختار فرانسوی و ساختار مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فریم فرانسوی در عرض و ارتفاع خم شدن است. اشکال فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به منحنی بیشتر درخت مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از درخت فرانسوی است. وزن هر شاخه در قاب فرانسوی با ضخامت 2 کیلومتر 24 تا 25 کیلوگرم ، که در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.