انواع درب ویلایی

دروازه های آهنی کلاسیک و ورودی های ویلا در زیبا تر شدن این درب ها اهمیت بسیار بالایی دارد. تنوع برای انواع درب های ویلایی و باغی خوشبختانه امروزه بسیار زیاد است و شما با هر نوع فضایی که دارید و هر مدل سلیقه ای می توانید درب مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید.
درب ها از نظر مدلی و متریال که ساخته می شوند به دسته های مختلف تقسیم می شوند که درب های ویلایی شامل درب های کشویی ، درب پارکینگ لولایی، درب فلزی آهنی، درب پارکینگ ماشین رو آلومینیومی، درب فلزی طرح چوبی و درب های پی وی سی میشوند. تمام این درب ها در حالت معمولی  طرح و مدل متفاوتی دارند. درب حیاط فلزی ویلایی هم از درب هایی است که در شکل های مختلف تولید میشود. این که درب حیاط ویلا و یا درب ورودی ویلا از متریال های مختلف باشد امکان پذیر است. فرفورژه، پروفیل، ورق از انواع مواد اولیه مصرفی هستند.

درب وردی ویلا

بیشتر درب ویلایی مدرن از جک های اتوماتیک برخوردار هستند و به صورت کنترلی باز و بسته می شوند که اصولا امکان استفاده از سیستم جک اتوماتیک روی بیشتر مدل های درب ها وجود دارد و رفت و آمد را بسیار راحت تر میکند.
یکی دیگر از مدل های درب های ویلایی فرفورژه هست که اگر به دنبال درب باغی شیک هستید می تواند درب مورد نظر شما باشد و جزو درب های پرطرفدار به حساب میایید . این درب ها دارای اشکال هندسی یا طرح های مختلفی هستند و عموما طرح شلوغی دارند و از جنس آهن می باشند.

ارسال شده توسط ورودی کلاسیک درب پارکینگ آهنی و ویلا برای اولین بار بر روی دیوار محافظ. ظاهر شد. چیزی که در موضوع درب باغ و ویلا اهمیت دارد نوع و کیفیت ساخت درب ویلا یا باغ می باشد، بویژه کیفیت ساخت زمانی اهمیت پیدا میکند که شما بخواهید یک درب فلزی بزرگ را بسازید که دارای طرح های خاصی مانند طرح یک اسب داشته باشد. در این پست نمونه هایی وجود دارد که واقعا هنر سازنده را در طراحی و ساخت درب باغ نمایش داده است. حتما شما هم با من هم عقیده باشید که در نمونه درب های زیر هنر سازنده درب باغ و ویلا چقدر هنرمند بوده است.

انواع درب ویلایی

انواع مدل درب منزل ویلایی در انواع فرفورژه، سنتی و مدرن را در این مطلب مشاهده می کنید. درب ساختمان تاثیر زیادی در جذابیت نمای بیرون ساختمان دارد و در انواع مختلف فلزی، شیشه ای، چوبی و … موجود است. با انتخاب یک درب زیبا می توان نمای بیرونی ساختمان را بسیار زیباتر کرد. در این بخش تاپ نا مدل های شیک درب ویلایی ساختمان را مشاهده می کنید.

نمای بیرونی هر ساختمانی بسیار با اهمیت است، چون نخستین جایی است که هر فرد در هنگام ورود به ساختمان می بیند و با آن روبرو می شود. به همین جهت باید درب منزل را بسیار زیبا انتخاب کنید. در این مطلب انواع مدل های درب را بنا بر سلایق مختلف مشاهده می کنید که می توانید از این درب های زیبا برای منزل ویلایی خود ایده بگیرید.