طراحی درب باغ از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا اولین قسمتی است که هنگام ورود به باغ با آن روبرو می شویم. تأثیر درب باغ در زیباتر شدن باغ از درب ساختمان بیشتر است. عکسهای درهای باغی که در زیر مشاهده می کنید دارای لوکس ترین درها هستند که برای انواع مختلف باغ طراحی شده اند. سه ماده اولیه مختلف معمولاً برای ساختن درب باغ یا ویلا استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز

درب فلزی باغ

درب محکم باغ

درب باغی ثامن

درب فلزی باغ

درب فلزی باغ بدون شک قوی ترین درب باغ است. استفاده از فلز در ساخت درب همیشه باعث شده است که مقاومت درب هم از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و هم در برابر عوامل انسانی مانند شکستن و آسیب دیدن سارقان و حمله ببرها افزایش یابد. درهای فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند توجه هر فردی را با هر سلیقه ای جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، ما همه چیز را از درهای باغ ساخته شده از چوب با فلز متفاوت می کنیم. این نوع درب باغ که به آن در باغ نیز می گویند ، جلویی چوبی دقیق دارد اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه ثامن با فلز ، ما قادر به طراحی و ساخت انواع درهای باغ هستیم که می تواند توجه همه را به خود جلب کند. شکی نیست که افراد ترجیحات متفاوتی دارند ، ما این توانایی را داریم که تمام درهای باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب باغ با فلز می تواند ساده و ارزان یا سفارشی و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید هزینه ای است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این هزینه در صورت فروش باغ می تواند تاثیر بسزایی در قیمت باغ شما داشته باشد. در بین درهای فلزی باغ ، یک درب باغ ارزان نیز وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درب باغ از پروفیل و پتو و درب باغ از پروفیل و قطعات داخلی یا داخلی ساخته شده است. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید به آن توجه بیشتری کرد ، مقاومت در برابر پوسیدگی درب و امنیت درب است. به دلیل وجود آب در باغ ها ، بسیار مهم است که رنگ و سایر مواد مصرفی دارای کیفیت و استاندارد باشند.

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ یکی از قدیمی ترین درهای باغ است. در گذشته ، به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب ، استفاده از درهای باغ مرسوم بود. درب چوبی باغ دارای معایب بزرگی است که در حال حاضر افراد کمی از این نوع درب استفاده می کنند. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، امنیت پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت باعث کاهش استفاده از چوب به عنوان درب پارکینگ شده است. برای افرادی که می خواهند از درهای چوبی استفاده کنند ، پیشنهاد می کنیم از کلاسهای درهای باغ ، طرح چوب گروه تولیدی ثامن درب دیدن کنند. این درها مانند درهای چوبی ساخته شده اند ، با تفاوت به جای استفاده از تیرهای چوبی ، با استفاده از قطعات فلزی به همان شکل و اندازه. رنگ درهای چوبی قطعاً بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. لبه های چوبی نیز توسط استادان رنگ ساخته شده است.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درهای فلزی باغ هستند که از پروفیل و پتو ساخته شده اند. معمولاً شکل این مدل درب باغ ساده است. سیم پیچ های این درها از پروفیل ساخته شده و داخل این درها را با انواع پتوهای ساده و استاندارد می پوشاند. وزن یک درب فلزی ساده باغ بیشتر از سایر درها است ، اما با توجه به تفاوت آن با درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این نوع درب در باغ نسبت به سایر درها مناسب تر است. به هنگام ساختن تمام درهای باغ ، به خاطر داشته باشید که اگر سازنده درهای باغ آماتور باشد یا تجهیزات مناسب را نداشته باشد ، مطمئناً یک درب با کیفیت پایین و غیر ایمن دریافت خواهید کرد. طبقه دوم درب باغ ارزان ، درب باغ است که از قسمتهای آهنی فرفورژه و سایر قسمتهای حصار گل برای ساخت درب باغ ساخته شده است. درب باغ آهنی زیباترین درب است که به عنوان درب باغ طراحی شده است. این درها همچنین برای امکانات دیگر مانند باغ ویلا و ویلا استفاده می شود. بسیاری از افرادی که با ساخت درب های فلزی باغ روبرو هستند ، به دلیل زیبایی خود ، فکر می کنند قیمت این مدل درب باغ بسیار بیشتر از سایر درب ها است ، در حالی که قیمت درب باغی آهنی ساخته شده به عنوان یک درب باغ زیبا سبک شده و مقایسه می شود به درهای دیگر. ترجیحا با درهای فلزی ، مناسب تر است.

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به مواد مصرفی و اشکال و نکات متصل به درب باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درب باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و فورج نیاز دارند ، این نوع درها ، که بیشتر از درهای باغی فولادی و درهای باغ لوکس ساخته شده اند که وزن کمتری دارند قیمت بالاتر. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغ برای اینکه بتوانید قیمت تمام شده درب را به درستی محاسبه کنید ، وزن درب را از کارخانه سازنده بخواهید و آن را در قیمت بر حسب کیلوگرم ضرب کنید. به این ترتیب می توانید قیمت تمام شده درب باغ را دقیق تر محاسبه کنید. هزینه رنگ آمیزی درب باغ ، اگر از نوع الکترواستاتیک باشد ، کیلویی 4000 هزار تومان. برای رنگ آمیزی فر ، تمام درزهای درها باید با مواد مخصوصی بسته شوند تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. مهر زدن در رنگهای معمول انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قسمتهای درب باید حساب شده و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، نجاران ساده قیمت لولا و ابزار و تجهیزات خاص را پس از فاکتور خریدار محاسبه می کنند. اگر می توانید ، از فروشنده بخواهید اعلام کند که در باغ تمام شده و بسته بندی شده است. درب تک یا دو نفره ، اندازه و ابعاد ، درب باغی ریل یا اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. اگر راستش را بخواهید ، هنوز سودجویانی هستند که از بهانه های یک تکه و دو تکه برای افزایش قیمت استفاده می کنند.

درب باغ را رنگ آمیزی کنید

یکی از عواملی که تاثیر بسزایی در زیبایی درب باغ دارد ، نوع رنگ درب باغ است. بسیاری از مردم ممکن است در ابتدا فکر کنند که رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه باعث می شود درب باغ را به روش های مختلف رنگ آمیزی کنیم. یکی از پرکاربردترین روشهای نقاشی امروزه پتینه برای درهای باغ است. در این روش ، ابتدا باید رنگ رنگ را در فر انجام دهید ، مهم نیست رنگ زمینه را چه رنگی انتخاب می کنید ، نکته مهم استفاده از پتینه است ، درب را باید در فر رنگ کنید ، بعد از درب باغ که داخل فر رنگ آمیزی شده است. با توجه به سلیقه و سفارش خریدار ، پتینه به طرز ماهرانه ای روی قسمت های درج شده قلم توپ کار می کند. به این ترتیب ویژگی های مجلل در به راحتی قابل تشخیص است و می تواند جلوه بسیار زیبایی به درب باغ شما ببخشد. رنگ طرح چوب زیبا ترین رنگی است که می توانید برای درهای باغ با آن کار کنید. این تنوع رنگ بیشتر برای سطوح صاف و پروفیل های ساده کاربرد دارد. در این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن روی سطح درب اعمال می شود و در مرحله بعد ، سوراخ های چوب توسط صنعتگران ماهر با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.