ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای درهای ورودی و درهای خودرو در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز یک کلاس گرانول معدنی است که در صنعت ساختمان برای درب ورودی ساختمانها استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. مقاومت آرد به دلیل وجود الیاف و سیمان زیاد است. با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در همه صنایع ، ورق های فلزی غیر آهنی به عنوان مواد اولیه برای ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. تبدیل اردوگاه از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا برای زیباسازی سطح ساختمان انجام شد. ورق آرد در اشکال مختلف ساخته می شود. شیب اردواز بستگی به تعداد پله های اردواز دارد.

پشت بام

آنچه می توانید در این مقاله بخوانید

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان پوشش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

پشت بام

سیمان آرد

کمپ های سیمانی اولین کمپ هایی هستند که بدون رنگ ساخته می شوند و رنگ آنها مشابه سیمان رنگ شده است. از این نوع ملحفه های اردوگاهی به ندرت در شهرها استفاده می شود. این نوع آرد در ساختمان ها استفاده نمی شود زیرا قابل شستشو نیست.

اردوگاه های فلزی

ورق فلز سالهاست که مساحت مصالح سیمانی جلوی ساختمان را اشغال کرده است. کنتراست و تنوع رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. ورق های فلزی قوسی و ساده رنگ آمیزی شده در قسمت های شیروانی ، محافظ ، سرپوش و شستشو استفاده می شود. ورق های فلزی در ضخامت و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

گروه تولیدی ثامن درب بنا به درخواست خریداران از سال 2015 همه چیز را با اردواز (سر) در ساختمان متفاوت کرده است. طراحی و ساخت انواع روکش از قبیل پنجره ها و دیوارهای جلو ساختمان (فلاشینگ) ، سقف ساختمانهای ویلایی (اتاق زیر شیروانی) و روکش بالای غرفه ها با کادر متخصص و مجرب.

آرد در بالای در

برای دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های جدید اردواز و درب ساختمان ها می توانید با شماره تلفن -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

اجرای سقف و درب

امنیت و زیباسازی عامل اصلی در اجرای ساختمانها و درها در ساختمانها است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در تولید اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که دائماً در معرض آلودگی هوا است. به یاد داشته باشید که گرد و غبار هوا باعث آشفتگی و تلاطم در اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ فر باعث مقاومت سازه شما می شود مقاومت بیشتری در برابر آلودگی ، برف و باران وجود دارد به

ارواز در ارتفاع درب شیروانی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار به آن توجه می کند. مراقب باشید قبل از اجرا رنگ محل کمپ را انتخاب کنید تا رنگ اردوگاه متناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد.

Atup sa Pinto Arvaz

شاسی و جداسازی اردوگاه نیز از نکات کلیدی هستند که در حین کمپ و شیروانی از اهمیت ویژه ای برخوردارند. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب همراه با استفاده از جداسازی مناسب می تواند مقاومت سازه شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

داشتن سیستم شیب و خندق مناسب برای رواناب باران نیز از نکات مهمی است که در اجرای اردوگاه و سقف وسیع و شیبدار بسیار حائز اهمیت است. اگر قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید ، این امر بسیار مهم است. مطمئناً تخلیه صحیح و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. احتمالاً شما شیروانی هایی را مشاهده کرده اید که آب باران از لبه ها بیرون می آید. عمق مناسب کانال ها و قرار دادن خروجی های مناسب از عوامل موثر در مدیریت آب باران از سطح شیروانی است.

اردواز شیروانی

نام فنی اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. کمپ های موجود در بازار در ابعاد 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 ارائه می شود. اردوها به شکل پتو با طراحی ساده و هلالی شکل ساخته شده و در یک مرحله اجرا می شوند. اردواز از رتبه های مختلف تشکیل شده است. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر را سفارش دهد. رنگ ورق های کمپ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای ورق های کمپ

با توجه به اینکه ورق کمپ تحت فشار ساخته شده است ، دارای همان ویژگی های سنگ است. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بالایی دارد. نور روی سقف در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گوته ، امکان سقوط یک مزیت بسیار زیاد است. نصب آسان ، قیمت مناسب ، رنگ های مختلف بتنی ، رهایی از عایق ها ، زیباسازی نما از مزایای ورق های کمپ می باشد.